ISHRANA PASA (DOG NUTRITION)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O nama u par reci

Ići dole

O nama u par reci Empty O nama u par reci

Počalji od Admin Sub Mar 03, 2012 6:57 am

Ovaj forum je porodicna manufaktura Very Happy entuzijasta i "ludaka".
Vlasnici koji drze do ishrane svojih ljubimaca sigurno vec znaju za Dnevni meni a la BK chefs 8) E, pa, to smo mi Wink
3 x Ana, Kristina, Jelena, Ivana, Tea, Anja, Zafi, Perkanica, ...
nasi momci: Dime, Vladimir, Nebica, Marselo, Nikola, Deki, Sale, Maxim, Robi, ...
Glavni i odgovorni: mr. Secko, pocasni dzabalebaros i ovde Laughing

Elem, porasli smo.... I pozeleli da imamo svoju "sobu". Da li smo i dorasli tome, videcemo, ja se nadam da jesmo Embarassed

Sreli smo se sasvim slucajno, spojila nas je ljubav prema psima... Ne cak ni nacin ishrane jer su mnogi pse hranili granulama (a kako bi drugacije Laughing ) kada smo se virtuelno upoznali. Zajedno smo ucili, citali, razmenjivali iskustva, savete, mislili svojom glavom, eksperimentisali,.....
Izmedju smo se "pronasli", upoznavali, druzili,.... I sada funkcionisemo kao jedna velika, preglasna, malo blesava porodica Laughing
Nemojte da dozvolite da vas uplasimo Laughing dajte sansu sebi i svojim psima da nas upoznate i pustite da vam pokazemo kako mi "to" radimo. Nismo se ni mi nauceni rodili, nasi prvi meniji su bili nespretni i pretrpani, zeleli smo da pravimo "balansirane" obroke koji su sadrzavali SVE Laughing pa je psima bilo muka Laughing , ucili smo u hodu, gledali pse i naucili sta kome prija i sta ko voli, na koji nacin spremljeno,....
I dan danas naucimo nesto novo. Trudimo se da prenesemo to sto smo sakupili za svo ovo vreme onima koji zele da pse hrane zdravo. Kroz igru i druzenje, kroz postavljanje menija i ocenjivanje, kroz analizu sastojaka obroka, a sve zarad zadovoljnog, zdravog Psa sjajne dlake i bistrog pogleda.

Ovo

https://docs.google.com/document/d/1kSlCvdD9leRFtJWb9r6x9G3M2_1Gd7LwrzzpuNAVuPk/edit?authkey=CIqrmKkB&authkey=CIqrmKkB&pli=1

je samo deo onoga sto smo do sada napravili. Hocete da probate da se igrate sa nama?
Admin
Admin

Broj poruka : 316
Datum upisa : 02.03.2012

https://ishranapasa.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu